Inzerce | Chci tu být také
Nejoblíbenější témata:
Další témata:
Nejoblíbenější témata:
Další témata:
Inzerce | Chci tu být také
Inzerce | Chci tu být také
Inzerce | Chci tu být také
Mým dnešním hostem je Jan Laštůvka – zakladatel MonkeyData a Lemonera, o kterém si dnes budeme povídat. Lemonero je totiž nová služba, která poskytuje e-shopům unikátní druh financování a právě získala i nového investora.
Mluvit budeme nejen o tom, jak celá služba vznikla a proč v ní vidí Honza potenciál, ale také o financování e-shopů jako takovém. Rozebereme, jak k němu dnes přistupují banky a podle čeho e-shopy posuzuje samotné Lemonero. Rozhovor tak může být inspirací pro všechny, co chtějí při žádání o externí kapitál získat lepší pozici a vyjednat si lepší podmínky.
Rozhovor si můžete přehrát i v našem podcastu o podnikání.
Inzerce | Chci tu být také
Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu zde.
Tento web Jirka založil ve svých 18 letech (dříve jako MladýPodnikatel.cz). Posledních skoro 10 let na něj zpovídá úspěšné osobnosti ze světa byznysu a vydává s nimi videorozhovory a podcasty, kterých má za sebou už více než 1 400. Jeho posláním je vzdělávat české a slovenské podnikatele, živnostníky, majitele firem a jejich zaměstnance. Pořádá také off-line akce, přednáší na vysokých školách a pomáhá s podnikáním ostatním v rámci spolupráce 1:1. Časopis Forbes ho zařadil do žebříčku 30 pod 30 a získal řadu dalších ocenění a nominací.