Inzerce | Chci tu být také
Nejoblíbenější témata:
Další témata:
Nejoblíbenější témata:
Další témata:
Inzerce | Chci tu být také
Inzerce | Chci tu být také
Inzerce | Chci tu být také
Andrej Kiska je jedním z partnerů venture kapitálového fondu Credo Ventures. Za svou kariéru měl možnost nahlédnout do mnoha firem, a to včetně těch na úplném začátku, ale i těch nejúspěšnějších. V našem živém vysílání, které probíhalo na webu a na sociálních sítích, jsme si povídali o tom, jak získat investora a založit startup, který dobije svět.
Rozhovor vám poslouží jako hodnotný základ, pokud hledáte investora nebo pokud právě budujete vlastní startup. Dozvíte se v něm třeba to, co nejvíce brzdí růst začínajících firem a jaké základní faktory u nich investoři vyhodnocují. Uslyšíte také příklady českých startupů, kterým se povedlo prorazit, a jako bonus srovnání s příběhem Marka Zuckerberga a jeho Facebooku.
Na začátku rozhovoru se věnujeme kariéře Andreje Kisky, jehož otec je bývalým slovenským prezidentem. Společně s Andrejem jsme nahráli už několik rozhovorů, které si rozhodně nenechte ujít:
Celý rozhovor si můžete přehrát i jako podcast o podnikání.
Inzerce | Chci tu být také
Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu zde.
Tento web Jirka založil ve svých 18 letech (dříve jako MladýPodnikatel.cz). Posledních skoro 10 let na něj zpovídá úspěšné osobnosti ze světa byznysu a vydává s nimi videorozhovory a podcasty, kterých má za sebou už více než 1 400. Jeho posláním je vzdělávat české a slovenské podnikatele, živnostníky, majitele firem a jejich zaměstnance. Pořádá také off-line akce, přednáší na vysokých školách a pomáhá s podnikáním ostatním v rámci spolupráce 1:1. Časopis Forbes ho zařadil do žebříčku 30 pod 30 a získal řadu dalších ocenění a nominací.
Před 1 rokem