Inzerce | Chci tu být také
Nejoblíbenější témata:
Další témata:
Nejoblíbenější témata:
Další témata:
Inzerce | Chci tu být také
Inzerce | Chci tu být také
Inzerce | Chci tu být také
Na lidech, kteří opustili agenturní svět a vydali se na volnou nohu, je zajímavých mnoho věcí. Mimo jiné i to, že z pozice zaměstnance, který se většinou specializuje jen na předmět svojí činnosti, se dostali do pozice vlastního marketéra, accounta, obchodníka i účetního. Jak podobnou změnu zvládla copywriterka Zuzana Veselá?
Zuzka pracovala v Mladé frontě a poté nastoupila do agentury H1.cz (o tom, jak se H1.cz vyvíjí a jak řeší odchody svých odborníků nejen na volnou nohu, jsem si povídal se CEO firmy Filipem Kahounem). Před necelým rokem se vydala na volnou nohu.
Je vystudovaná právnička, je 29 let, je svobodná, bezdětná a žije v Praze. Alespoň to o sobě píše na svém webu. Jako ideální čas na přechod na volnou nohu ale vnímá něco úplně jiného: „Záleží na cílech každého člověka. Pokud chcete studovat vysokou školu, dodělejte ji, a potom si zkuste někde alespoň chviličku být zaměstnaní.“
Zuzka sama přiznává, že si ještě v mnoha věcech není jistá. Na začátku ji trápil strach, že se nezvládne uživit a nedokáže sehnat dostatek klientů. I proto podcenila svou cenotvorbu a dnes řeší, jak zdražit. Nečeká vás tedy rozhovor s dalším profesionálním freelancerem, který už má všechno skvěle vyladěné. Tentokrát je to s člověkem, který si prochází začátečnickými problémy a dokáže si živě vybavit všechny svoje chyby, které udělal. O to přínosnější tento rozhovor pro začínající freelancery bude.
Inzerce | Chci tu být také
Zuzana Veselá:
Tento článek/rozhovor vyšel před 8 lety. Informace v něm tedy již nemusí být aktuální, a proto vám doporučujeme, abyste je ověřili a dohledali si novější informace.
Veškerá doporučení, informace, data, služby, reklamy nebo jakékoliv jiné sdělení zveřejněné na našich stránkách je pouze nezávazného charakteru a nejedná se o odborné rady nebo doporučení z naší strany. Podrobnosti na odkazu zde.
Tento web Jirka založil ve svých 18 letech (dříve jako MladýPodnikatel.cz). Posledních skoro 10 let na něj zpovídá úspěšné osobnosti ze světa byznysu a vydává s nimi videorozhovory a podcasty, kterých má za sebou už více než 1 400. Jeho posláním je vzdělávat české a slovenské podnikatele, živnostníky, majitele firem a jejich zaměstnance. Pořádá také off-line akce, přednáší na vysokých školách a pomáhá s podnikáním ostatním v rámci spolupráce 1:1. Časopis Forbes ho zařadil do žebříčku 30 pod 30 a získal řadu dalších ocenění a nominací.
Před 3 roky
Před 3 roky
Před 4 roky